Маньківської селищної ради

Старти надій

Дата: 06.06.2023 08:55
Кількість переглядів: 11

2 червня на території Маньківського спортивного комплексу (стадіон) відділом освіти, молоді та спорту було організовано та проведено змагання «Старти надій» для учнів 6-х класів закладів загальної середньої освіти Маньківської ТГ,   приурочені Дню захисту дітей. Змагання проводились з наступних видів спорту:  біг 60 м, метання на дальність м’яча 150 г, стрибок в довжину з розбігу, піднімання тулуба в сід з положення лежачи на спині за 30 с.

Помірятись силами та перевірити командний дух були готові учні Рогівського ЗЗСО І- ІІІст., Потаського ЗЗСО І-ІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Маньківського НВК І-ІІІ ст.- гімназія., Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Переможці визначались  та були нагородженні в індивідуальні і командій першості. Тож за підсумками суддівських протоколів І-ІІІ місця посіли діти таких ЗЗСО:

МЕТАННЯ

ХЛОПЦІ

І місце Терезюк Ростислав (Подібнянський ЗЗСО)

ІІ місце  Запоріжський Владислав (Подібнянський ЗЗСО)

ІІІ місце Гуров Володимир (Подібнянський ЗЗСО)

ДІВЧАТА

І місце Глущик Софія (Молодецький ЗЗСО)

ІІ місце Галій Маргарита (Рогівський ЗЗСО)

ІІІ місце Філонова Іванка (Потаський ЗЗСО)

СТРИБОК В ДОВЖИНУ З РОЗБІГУ

ХЛОПЦІ

І місце Запоріжський Владислав (Подібнянський ЗЗСО)

ІІ місце Терезюк Ростислав (Подібнянський ЗЗСО)

ІІІ місце Тарамбула Іван (Рогівський ЗЗСО)

ДІВЧАТА

І місце Стояненко Злата (Рогівський ЗЗСО)

ІІ місце Астахова Софія (Подібнянський ЗЗСО)

ІІІ місце Глущик Софія (Молодецький ЗЗСО)

БІГ 60 м

ХЛОПЦІ

ІІ місце Тарамбула Іван (Рогівський ЗЗСО)

ІІІ місце Тарабан Антон (Маньківський НВК)

ДІВЧАТА

ІІ місце Запоріжська Вікторія (Подібнянський ЗЗСО)

ІІІ місце Замша Аліса (Дзензелівський ЗЗСО)

ПІДНІМАННЯ ТУЛУБА В СІД З ПОЛОЖЕННЯ ЛЕЖАЧИ НА СПИНІ (прес)

ХЛОПЦІ

І місце Ковбасюк Роман (Рогівський ЗЗСО)

ІІ місце Сагало Макар (Потаський ЗЗСО)

ІІІ Масленик Михайло (Дзензелівський ЗЗСО)

ДІВЧАТА

І місце Кравченко Аделіна (Дзензелівський ЗЗСО)

ІІ місце Хован Мілана (Дзензелівський ЗЗСО)

ІІІ місце Ченчик Зоряна (Дзензелівський ЗЗСО)

Переможцями змагань в командній першості стали учні Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Самборський В.А.), які отримали золоті медалі.

Друге місце посіла команда Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Шевченко П.С.), яка отримала срібні медалі.

Третє місце виборола та отримала бронзові медалі команда Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Сорока Ю.Л.).

По закінченню змагань  всі учасники отримали морозиво для відновлення сил та покращення емоційного стану.