Психологічний тиждень у Нестерівській школі

Дата: 05.05.2021 09:04

З 19 по 23 квітня в закладі освіти проходив тиждень психологіі під гаслом: «Будь собою! Інші ролі вже зайняті!» Мета: створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі.

З першого дня  учням старших класів були запропоновані завдання «Розібратися в собі», «Зрозуміти інших», «Управляти собою», «Впливати на інших".

Учні  молодших та середніх класів брали  участь в арт-марафоні  «Розмальовки антистрес – шлях до гармонії!» та занятті   «Арт –терапія  у житті кожного…« Малюємо щастя».

На інформаційному стенді протягом тижня  щоденно висвітлювався різноманітний матеріал: «Статуси на кожен день», «Хвилинка філософії…притчі для роздумів», «22 ефективні способи привести мозок в норму і повну готовнісь», також  розміщувалися оголошення та завдання для учасників освітнього процесу, виставки дитячих робіт.