Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата: 03.11.2021 09:11

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книгочитання з 01 по 31 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти  проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції  та цінності», використовуючи методичні рекомендації підготовлені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського. В його проведенні активну участь взяли шкільні бібліотекарі, педагогічні колективи, учні та батьки.

До методичної служби надійшло 12 звітних матеріалів від шкільних бібліотекарів Вікторівського, Дзензелівського, Кищенецького, Нестерівського, Подібнянського, Рогівського, Добрянського, Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Маньківського ЗЗСО I-III ступенів № 1, Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів-гімназія»,   Попівського та Потаського ЗЗСО I-II ступенів.

Переможцями восьмого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції  та цінності»  стали:

-І місце – завідувач бібліотеки Хоменко Наталія Яківна, бібліотекарів  Безверха Любов Іванівна та Солонько Ольга Сергіївна  Маньківського ЗЗСО  I-III ступенів № 1;

-ІІ місце – бібліотекар Бондар Наталія Григорівна (Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

-ІІІ місце – бібліотекар Яковенко Лілія Миколаївна (Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів). Вітаємо!