Вісті зі шкіл

Дата: 30.11.2021 09:16

Вшановуючи пам'ять жертв голодоморів, у Подібнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  з учнями  початкових класів було проведено виховну годину про страшну історію нашого краю, продемонстровано відеофільм "Червоне намисто", виготовлено свічку "Пам'яті", проведено акцію  "Незабутки пам'яті". З учнями 5 класу було виготовлено плакат "Україна памятає, світ визнає".

«Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у Молодецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів з нагоди річниці Голодомору в Україні. Учні початкової школи долучились до флешмобу «Незабудки пам’яті».

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка "Що Україні довелося пережити", де учні школи мали змогу переглянути книги. Проведено інформаційну сторінку пам’яті жертв Голодомору, під час якої учні отримали короткі довідки про причини, початок та наслідки страшної трагедії українського народу. Завершив День скорботи виховний захід " ...І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних", де учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні.

Учасників освітнього процесу запрошено 27 листопада о 16-00 приєднатись до акції «Засвіти свічку».

"Голодомор в Україні - говоримо сьогодні, пам'ятаємо завжди". Ці гіркі, як полин слова, були лейтмотивом години спілкування, яку підготували учні 11-А класу школи Маньківського НВК ( класний керівник Яна Шепеляк ) для дев'ятикласників. Захід супроводжувався відеоматеріалами про важкі часи Голодомору в Україні. На завершення заходу учасники отримали буклети про голодомор 1932 - 1933 років.

Із метою вшанування жертв геноциду колективом 10-А класу Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 разом із класним керівником Л.В. Івановою проведено емоційно хвилюєчий відкритий виховний захід "Україна пам'ятає. Світ приймає. Голодомор 1932-1933 років".