Результати "МАН-юніор дослідник 2023"

Дата: 11.10.2023 09:28

Результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу                                                                                     «МАН – ЮНІОР ДОСЛІДНИК 2023»

Понад 400 учасників представили свої проєкти на Конкурс. Юні науковці Маньківської Малої академії наук взяли участь та отримали заслужені перемоги у номінації "Історик".

Диплом II ступеня отримала: Стояненко Єва, учениця Рогівського ЗЗСО I-III ступенів. Науковий керівник Юрченко Ніна Олександрівна. Тема проекту: «Доля церкви - доля народу».

Диплом за участь отримала Федорова Валерія, учениця Маньківського НВК "ЗЗСО I-III ступенів-гімназія". Науковий керівник Христоріз Віра Миколаївна. Тема проекту: «Жорна - то було справжнє багатство. Коли вони мовчали, то було справжнє горе".

Вітаємо!