Участь у Всеукраїнському форумі лідерів

Дата: 04.06.2021 09:29

1 червня 2021 року у форматі офлайн/онлайн відбувся Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Ми – лідери, наш голос важливий!». Захід проводив Український державний центр позашкільної освіти з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Участь у заході взяло участь понад 450 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти України. Представники обласних рад учнівського самоврядування – у форматі онлайн, а також 20 представників Київської, Черкаської і Чернігівської областей – у форматі офлайн.

Від Ліги старшокласників Маньківщини у форумі взяли участь лідери учнівської організації «Червона калина» Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

В заході взяв участь Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, під час дискусії з яким були розглянуті питання безпечного освітнього середовища, здорового харчування в закладах освіти, психологічного комфорту та профільної школи.