Участь у семінарі Національного центру "Мала академія наук"

Дата: 27.10.2021 09:43

09 та 10 жовтня Національним центром «Мала академія наук України» в режимі онлайн був проведений семінар-практикум «Інноваційні підходи до розвитку дослідницьких здібностей учнів-членів МАН України» за участю педагогічних працівників обласних Малих академій наук учнівської молоді — координаторів конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник». У програмі семінару-практикуму були навчальні тренінги, обмін досвідом щодо    організації    та    проведення    конкурсів    «МАН-Юніор     Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в умовах  сьогодення.

Методист Маньківського ЦДЮТ, МАН Бєлік Ольга Миколаївна взяла участь у семінарі та поділилася досвідом щодо    організації   та    проведення    конкурсу   «МАН-Юніор Ерудит» в межах Маньківської ТГ.