День з поліцейським та рятівником у Молодецькому ЗЗСО

Дата: 01.10.2021 10:06

28 вересня співробітники пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС України у Черкаській області долучились до проведення у Молодецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів інтерактивного уроку “День з поліцейським та рятівником”. Рятувальники завітали до школи. під час заходу учні мали змогу детально оглянути пожежний автомобіль, його оснащення, спробувати попрацювати різними інструментами, поспілкуватися з рятувальниками. Вогнеборці підготували цікаву розповідь про свою щоденну працю, тренування, заняття спортом, виїзди на ліквідацію надзвичайних подій тощо. Поміж іншим, рятувальники не забували про безпосередню мету заходу — навчити дітей правилам безпечної життєдіяльності та зацікавити повсякчас їх дотримуватись.