Маньківської селищної ради

Результати Чемпіонату з пляжного волейболу

Дата: 11.08.2023 10:20
Кількість переглядів: 25

10 серпня 2023 р. було зіграно заключні ігри Чемпіонату Маньківської ТГ з пляжного волейболу. За право боротися у фіналі зустрілися команди, які зайняли перші та другі місця в своїх групах   «Школа №1» – «с. Молодецьке»  та   « Сокіл» – «Спорт зона». За результатами цих ігор команди «Школа №1» та « Сокіл» вийшли у фінал, де перемогу здобули гравці  команди «Сокіл».

У грі за ІІІ місце між командами « Спорт зона» та  «с. Молодецьке» перемогу здобула команда « с. Молодецьке».

Загальні результати

І місце посіла команда «Сокіл»

ІІ місце посіла команда «Школа№1»

ІІІ місце посіла команда «с. Молодецьке»

Всі команди були нагородженні солодкими призами, а переможці кубком, медалями та грамотою відділу освіти, молоді та спорту.

Єдину жіночу команду «Барбі», яка приймала участь в чемпіонаті, було нагороджено  ще й м’якими призами від   підприємства, що  займається виробництвом та реалізацією товарів для дітей. Підприємство очолює Володимир Сірман – спортсмен, виховує дітей в спортивному дусі і всіляко допомагає розвитку фізкультурного та спортивного руху Маньківщини.