Придбання лінгафонного кабінету

Дата: 06.08.2021 10:21

Сучасний лінгафонний кабінет підвищує ефективність освітнього процесу, забезпечує високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні та вивченні іноземної мови, робить процес навчання незвичним, захопливим, допомагає підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом.Спеціально розроблені програми дозволяють кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні можуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх.

На виконання Програми впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій  «Сто відсотків» на період до 2021 року придбано  лінгафонний кабінет для Молодецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради. Кабінет придбаний  на умовах співфінансування обласного і місцевого бюджетів 50/50.