Проведення фінального етапу ХVI Всеукраїнського турніру юних економістів

Дата: 23.06.2020 10:23

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» №22.1/10-1238 від 16.06.2020 р. повідомляємо, що фінальний етап XVІ Всеукраїнського турніру юних eкономістів планується провести восени 2020 року.

Турнір буде проведено відповідно до вимог «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.

До участі запрошуються команди у складі 3–5 учнів 9–11 класів у супроводі керівника команди. Команда учнів очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення турніру. Турнір проводиться на засадах самофінансування.

Додаткову інформацію щодо умов участі у фінальному етапі XVІ Всеукраїнського турніру юних eкономістів можна отримати у відділі роботи з обдарованою молоддю за телефоном (044)-248-18-13. Завдання розміщено на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (https://imzo.gov.ua).