Триває термомодернізація Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Дата: 06.08.2021 10:27

Триває масштабний проект термомодернізації Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Даний проєкт спрямований на термомодернізацію будівлі, запобігання подальшої руйнації приміщення загальноосвітнього закладу, ефективне використання енергетичних ресурсів у подальшому та, у результаті, зменшення витрат бюджетних коштів на утримання будівлі.

Проєктом передбачено: заміна старих вікон на нові металопластикові, заміна старих дверей, утеплення фасаду школи базальтовими плитами у вигляді панелей, встановлення системи водовідведення дощових вод з покрівлі, утеплення цоколя, вимощення фундаменту, ремонт ганків, заміна східців.

Для реалізації проєкту застосовуються нові енергоефективні матеріали та технології замість застарілих, які вже не можуть використовуватись в реаліях сьогодення. Сучасний фасад загальноосвітньої школи покращить її естетичний вигляд, підвищить імідж навчального закладу та селища.