Про навчально-польові збори

Дата: 26.04.2021 10:51

З 21 по 23 квітня 2021 року у закладах загальної середньої освіти громади пройшли навчально-польові збори учнів 11-х класів. Програмою навчально-польових зборів передбачалися спільні заходів для учнів ЗЗСО Маньківської ТГ. Одним з таких заходів було відвідування військової частини.

Під час відвідування для учнів Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.", Маньківського №1, Молодецького, Вікторівського, Дзензелівського, Кищенецького, Подібнянського, Рогівського ЗЗСО було проведено екскурсію та огляд військової техніки.

Керівники 6  взводів провели з учнями заняття по стройовій підготовці.

Для всіх учнів у їдальні військової частини було організовано смачний обід за кошти, передбачені на проведення навчально-польових зборів програмою розвитку та функціонування системи освіти Маньківської ТГ.