Про вебінар педагогів-організаторів

Дата: 30.03.2021 11:07

26 березня року в  дистанційному режимі на платформі Zoom відбувався вебінар за участю педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти.

У рамках вебінару розглядалося питання «Партнерство як основа результативності роботи органів учнівського самоврядування». Мова йшла про налагодження партнерських стосунків на рівні закладу освіти  з органами місцевого самоврядування, недержавними організаціями та установами; про створення громадсько-активної школи; про започаткування в закладах проєкту «Школа осередок громади». Учасниками вебінару розроблені методичні рекомендації щодо створення проєкту та  реалізації  на рівні громади.

Далі учасники вебінару поговорили про  участь школярів у проєктах «Обличчя моєї України. Черкащина», «Ми – патріоти Черкащини».

Педагог –організатор Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Животівська Л.Ю. поділилася досвідом щодо проведення онлайн-навчання лідерів учнівського  самоврядування.

В кінці вебінару його учасники обмінялися думками щодо опрацьованої теми.