Вісті зі шкіл

Дата: 15.11.2021 11:29

До Дня української мови та писемності, що відзначався 9 листопада, учні Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Слово до слова"

Дипломи І ступеня отримали: Таран Олександра, учениця 7-В класу; 9-Б клас:  Макаренко Діана,  Гречкосій Дар'я,  Хован Вікторія, Чудан Ілля,  Остапенко Максим, Іванов Олександр, Гончар Максим, учень 9-В класу, Дорошенко Михайло, учень 6-Б класу.

Дипломи ІІ ступеня отримали: Швець Анжела, учениця 9-Б класу, Дзюман Лілія, учениця 9-В класу, Тарликов Роман, учень 7-В класу.

Дипломи ІІІ ступеня отримали: Смірнова Лілія, учениця 9-Б класу, Наумець Ірина, учениця 7-В класу, Калошин Вадим , учень 9-В класу, Мірошник Заріна, учениця 6-Б класу.

Диплом про участь в конкурсі отримала Смілянець Ніна, учениця 9-Б класу.