Гра "Сокіл" ("Джура")

Дата: 17.06.2021 11:49

Днями у Подібнянському та Молодецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

У Молодецькому ЗЗСО участь у грі  взяли учні 5-10 класи, змагалися класи у конкурсах: «Рятівник», «Відун», «Смуга перешкод», «Орієнтація на місцевості», «Дартс», «Пошук скарбів».

Учні молодшої ланки готували конкурсні номери у конкурсі "Ватра".

У кінці свята всіх учасників почастували смачним козацьким кулішем.

У військово-патріотичній грі "Сокіл ("Джура")" взяли участь рої 5 - 8 класів. Рій "Патріоти" - 5 клас, рій "Непереможні" - 6 клас, рій "Комета" - 7 клас, рій "Соколи" - 8 клас. Змагалися рої у конкурсах: "Впоряд", "Військова підготовка", "Рятівник", "Відун", "Спортивний", та "Пошук скарбу".На святі були присутні гості: капітан поліції Шевченко Іван Юрійович, голова СФГ "Шевченко" Шевченко Віктор Петрович.