Учителі НУШ ділилися досвідом

Дата: 02.03.2023 12:18

28  лютого  2023  року   було  проведено  вебінар  для   вчителів   початкових  класів  на   тему:  «Практичне   застосування  педагогічних  технологій  на   засадах  компетентнісно-діяльнісного  підходу   до   навчання   в  умовах  Нової   української  школи».

Переосмислення   соціальної  і   професійної   місії   педагога   Нової   української  школи   полягає   в  єфективності   планування   своєї  діяльності,   використанні   сучасних   освітніх  підходів   до   організації   освітнього   процесу   з  метою   формування   ключових   компетентностей   здобувачів  освіти.

Карпенко  Валентина  Петрівна,  вчитель  Молодецького  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,     поділилась  досвідом   роботи   щодо   впровадження  інтерактивного   навчання   в   початкових   класах.

Про   ігрові   технології   в   системі   навчання   молодших   школярів  розповіли    Лідія   Миколаївна  Партицька  та  Світлана  Григорівна  Білоусова,  вчителі   Подібнянського  ЗЗСО.

Вікторія  Олександрівна  Гук та   Галина   Дмитрівна   Деркач,  учителі   Добрянського  ЗЗСО,  ознайомили   з   використанням   інтерактивних  технологій   на   уроках.

Людмила  Михайлівна  Непийвода,  вчитель  Дзензелівського  ЗЗСО,  ділилась  досвідом    роботи   щодо   національно-патріотичного   виховання   в   контексті    Нової   української  школи.

Про  рефлексію   НУШ  та  її  роль  в   організації   освітнього  процесу  розповіла     Юрій   Людмила   Володимирівна,  вчитель  Маньківського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  №1.