Результати сертифікації вчителів початкових класів

Дата: 13.12.2021 13:07

Успішно здолали марафон компетентнісного оцінювання

Третій   рік   поспіль   тривав   пілотний   проєкт   із   сертифікації   компетентностей   вчителів   початкових   класів,   який   щойно   дійшов   до   завершення.

Цьогоріч результативно    її    пройшли  Єрмак   Лариса   Олексіївна,   вчитель   початкових   класів   Подібнянського   ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів,   та   Іващук   Людмила    Григорівна,   вчитель  початкових   класів     Маньківського   ЗЗСО   І-ІІІ   ступенів  №1.

Вітаємо  переможців,  адже  вони успішно здолали марафон компетентнісного оцінювання.

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи   незалежними  експертами Державної служби  якості освіти  України.

Загалом   по  Україні   успішно    пройшли   сертифікацію   у   2021   році   1025   учителів   початкових   класів  (58,4%  від   зареєстрованих).  Слід  зауважити,  що  в   Маньківській   ТГ   сертифікованих  учителів  троє. (Вовк  Людмила  Сергіївна,  учитель  початкових  класів  Кривецького  ЗЗСО  І-ІІ  ступенів,  -   у   2019 році).

За   словами  Голови Державної служби якості освіти   України  Руслана ГУРАКА: «Сертифікація як важливий елемент реформи Нової української школи перейде в базову, а згодом – і в профільну школу».