День відкритих дверей у позашкіллі

Дата: 07.06.2023 14:53

6 червня у закладах позашкільної освіти громади пройшов День відкритих дверей для учнів Добрянського та Нестерівського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Зустрічали учнів, вчителів та представників батьківського комітету шкіл начальник відділу освіти, молоді та спорту Ю.М. Безверхий, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Л.І.Самелюк, директор ЦДЮТ,МАН Т.П.Олійниченко та директор ДЮСШ О.М.Очерет.

У вітальному слові начальник відділу зазначив, щор двері закладів відкриті для учнів наших шкіл. День відкритих дверей дасть можливість дітям  не лише ознайомитися з роботою позашкілля, а й здійснити свій вибір гуртків.

ЦДЮТ,МАН

ДЮСШ

У День відкритих дверей свій заклад презентував також Маньківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, який є єдиним закладом в області такого типу.

Завершилася екскурсія закладами відвідуванням тренажерної зали та басейну СОК "Заріччя", де діти не тільки ознайомилися з особливостями їх роботи , а й створеними умовами.

Проведений захід виявився цікавим та насиченим як для дітей, так і для дорослих.