Зустріч авторів  підручників з історії та правознавства з педагогами Маньківщини

Дата: 26.09.2017 15:22

З метою інформаційної та методичної допомоги педагогам 26 вересня 2017 року відбувся районний науково-методичний семінар учителів історії та правознавства на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з теми «Актуальні питання формування предметних компетентностей на уроках суспільствознавчих предметів».

У семінарі взяли участь автори підручників з даних предметів: Пометун Олена  Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук  України; Гупан Нестор Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук  України; Ремех Тетяна Олексіївна, кандидат педагогічних наук, завідувач відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України; Малієнко Юлія Борисівна,кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України; Чучаєв Олександр Володимирович, учитель історії  Благовіщенського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради, Кіровоградської області.

Автори зосередили увагу вчителів на ознаках сучасного підручника та критеріях, на які необхідно звертати увагу при його виборі, презентували авторські концепції підручників, їх методичний апарат, систему роботи з навчальними виданнями. Учасники семінару мали можливість отримати інформацію про зміни в базовій навчальній програмі з історії та правознавства, особливостями їх упровадження.

На завершення зустрічі учасники висловили щиру вдячність за конструктивний діалог вчителів-практиків. Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, а спілкування авторів з його учасниками було цікавим і змістовним.