Проведено вебінар з керівниками ШМО природничо-математичного циклу

Дата: 14.05.2021 15:36

13   травня   2021   року   методистом   Хльобас   Л.В.   проведено  вебінар  з   керівниками   ШМО   природничо-математичного   циклу  з  проблеми «Упровадження   природничо-математичної   освіти   (STEM-освіти)  в  освітній   процес».

Лариса   Володимирівна    ознайомила    присутніх   з   основними    положеннями    та   перспективами     упровадження    STEM-освіти       в   освітній    процес,      детально     проаналізувала     Програму    розвитку   природничо-математичної   освіти (STEM-освіти)  на  2021-2025   роки,       затвердженої  рішенням   сесії   Маньківської               селищної   ради   від  16  березня    2021  року  №7-3/VІІІ   та    акцентувала   увагу   на    основних    напрямах     щодо    розвитку     та    популяризації   STEM-освіти.

STEM-освіта   -   це   практичне    застосування   наукових,   математичних,   технічних    та    інженерних    знань,   створюючи   звязки   між   школою,  громадою,   професією,   глобальною  економікою,   що   сприяє   конкурентоздатності   особистості.

Природничо-математична  освіта    (STEM-освіта )   має   бути   спрямована   не   лише  на   формування  ключових    STEM-компетентностей,  а    й    на      забезпечення   здобувачів початкової,  базової,   профільної   та    позашкільної      освіти     міцним   теоретичним   фундаментом,    поєднавши    науку,   технології,   інженерію   та    математику    задля     задоволення   суспільних   потреб  та   прагнень.

Програма       розвитку   природничо-математичної    освіти  (STEM-освіти)    тісно   перекликається   із    завданнями  концепції Нової української школи,  а   саме:

• критичне   мислення;
  • креативність   та  когнітивна  гнучкість;
  • організаційні   та   комунікаційні   здібності;
  • емоційний   інтелект;
  • інноваційність;
  • підприємливість;

Зупинились   на   питаннях   планування   роботи    ШМО   природничо-математичного  циклу    та     основних    заходах   щодо   популяризації   природничих  наук  та   математики   в   2021-2022   навчальному  році.

Учасники  вебінару   отримали  багато  цікавої  та   корисної  інформації.