День відкритих дверей в ЦДЮТ,МАН

Дата: 03.10.2023 15:36

29 вересня велика дружня родина учнів, батьків, педагогів Маньківського ЦДЮТ, МАН  святкувала День позашкілля. На свято завітали ті,  хто навчався чи навчається в позашкільному закладі.

Учні закладу разом з своїми керівниками Тетяною Талабанюк, Надією  Поліщук, Світланою Мельник, Наталією Квітченко, Русланою Іваненко, Валентиною Давидчик створили творчі зони, в яких відобразили зміст та результати гурткової роботи. Директор закладу Тетяна Олійниченко привітала присутніх з святом Дня позашкілля та побажала творчої плідної роботи учням та педагогам, скорішої перемоги Україні та здійснення мрій.

Ведучі закладу дякували керівникам Маньківської громади, відділу освіти, молоді та спорту за забезпечення і реалізацію прав дітей на позашкільну освіту в умовах воєнного стану.

В новому навчальному році більше тисячі дітей розпочали навчання у вісімдесяти гуртках закладу. Це учні дев'яти закладів загальної середньої та дошкільних закладах освіти Маньківської громади.