Вітаємо переможців конкурсів

Дата: 20.05.2021 15:40

Вітаємо гуртківців  Маньківського ЦДЮТ, МАН переможців обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти”,  які нагороджені  грамотими комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми».
І місце посіли учні  Молодецького ЗЗСО I-III ступенів Науменко Руслана, Загоруйко Ольга (гурток «Юні друзі природи», керівник Липівська Ніна Олександрівна) – філія ЦДЮТ,МАН.

Грамоту за ІІ місце отримала   учениця Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія» Царенко Юліана (гурток «Іграшка», керівник Мельник Світлана Савівна);

ІІІ місце  мають учні  Молодецького ЗЗСО I-III ступенів Липівський Дмитро (гурток «Юні друзі природи», керівник Липівська Ніна Олександрівна),
Осіпова Марія, учениця Маньківського ЗЗСО I-III ступенів №1 (гурток «Декоративно-прикладне мистецтво», керівник Висока Лариса Валентинівна),
Хімченко Валерія,  учениця Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія» (гурток «Рукоділля», керівник Талабанюк Тетяна Василівна).
  Подяки за активну участь в конкурсі отримають:
Кузема Анастасія учениця Молодецького ЗЗСО
I-III ступенів (гурток «Юні друзі природи», керівник Липівська Ніна Олександрівна).
Бехкал Ангеліна, учениця Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія» (гурток «Бісероплетіння», керівник Поліщук Надія Олександрівна).
Савіцька Валерія (гурток «Біологія рослин», керівник Нікітченко Яна Анатоліївна).

За активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»  подяки отримали учениці Маньківського ЗЗСО I-III ступенів №1 Мартинюк Софія, Чемінава Даша (гурток «Декоративно-прикладне мистецтво», керівник Висока Лариса Валентинівна) та  Савіцька Валерія  (гурток «керівник Нікітченко Яна Анатоліївна) .

Керівники гуртків нагороджені подяками комунального закладу Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради.

Вітаємо переможців та їх педагогів і бажаємо творчих успіхів!