Участь рою Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у відбірковому етапі обласної гри "Джура"

Дата: 20.05.2021 15:55

18 травня 2021 року рій "Патріот" Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 взяв участь у першому турі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У перший день гри відбулася вікторина "Рятівник",  Завдання вікторини були спрямовані на формування знань та вмінь з тактико-медичної підготовки, учні виконували завдання у дистанційному режимі за певний переод часу.

19 травня 2021 року рій взяв участь у другому конкурсі онлайн-гри «Джура» - «Впоряд», де продемонстрував навички маршового вишколу.

Впоряд  (відео)

20 травня вібулася вікторина «Відун» онлайн-гри "Джура". Представники рою "Патріот", за відведений час (1 год) мали змогу продемонструвати свої знання з історії України, зокрема доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних сил України.