73-я річниця визволення України

Дата: 30.10.2017 15:58

До 73-ї річниці вигнання нацистів зі столиці України, до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників у навчальних закладах району були проведені тематичні уроки на тему : «Шлях до Перемоги», «Нацизму – ні!», «Мужність і відвага крізь покоління», «Історії героїв АТО: Ми боремося за українську землю»; проведені лінійки «Уклін живим, загиблим – слава», «Герої не вмирають», «Земляки – герої України», «Мужність і відвага крізь покоління»; зустрічі з ветеранами Другої світової війни та АТО; здійснені краєзнавчі екскурсії до Братських могил, а також до зал Бойової слави; організовано конкурс мультимедійних презентацій «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги...», проведені лекції «Діти – жертви гітлерівського режиму», «Хроніка основних подій на фронтах», «А пам'ять священна…» та ін. У шкільних бібліотеках оформлені книжково-ілюстративні виставки, на яких були представлені художні книги, що вчать учнів бути гідними синами нашої країни.

У загальноосвітніх закладах району проведено ряд виховних годин «Діти-герої Великої Вітчизняної війни», «Окупаційний режим в Україні – геноцид народу», «Ми вдячні Вам за мирне небо» та ін., метою яких було виховання в учнів почуття патріотизму та національної самосвідомості, відповідальності, гідності, мужності, поваги до Батьківщини, її історичного минулого і сучасного до українського народу, до людей, які визволяли Україну від фашизму.

Проведені заходи мали глибокий виховний потенціал, сприяли розвитку в учнів духовності, милосердя, поваги до інших людей.