Результати ІІ етапу олімпіади з іноземних мов

Дата: 14.11.2022 16:04

12 листопада 2022 року на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ    ступенів-гімназія» проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  іноземних мов 2022-2023 н.р. В олімпіаді взяли участь 29 учнів  8-11 класів   з 8 закладів освіти: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія", Буцького ліцею Буцької селищної ради, Державного навчального закладу «Буцький політехнічний професійний ліцей», Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів,  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ  ступенів, Потаського ЗЗСО І-ІІ  ступенів, Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Переможцями олімпіади з англійської мови стали учні:

І місце

Олійниченко Вероніка (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") -  вчитель Лиса С.О.

ІІ місце

Погорілий Любомир  (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") -  вчитель Лиса С.О.

І місце

Мельник Анастасія (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") -  вчитель Лиса С.О.

ІІ місце

Савченко Марія (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") -  вчитель Лиса С.О.

Хоменко Роман (Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1) – вчитель Коробченко О.О.

ІІІ місце

Мущинський Сергій (  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ  ступенів) – Гавенко Н.В.

Скорик Ілля (Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1) – вчитель Коробченко О.О.

Андрощук Діана (Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Самборська А.В.

І місце

Довбуш Андрій (Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів) – Комісаренко Т.М.

ІІ місце

Федорова Валерія (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") – Іремадзе М.Т.

ІІІ місце

Шаповал Родіон (Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія") – Шарапова Ю.Д.

І місце

Болебрух Анна (Буцький ліцей Буцької селищної ради) – вчитель Онищук Л.М.

ІІІ місце

Шойко Софія (Подібнянського закладу загально середньої освіти І-ІІІ ступенів) – вчитель Самборська А.В.

Переможці олімпіади з німецької мови став учень 10 класу

Червонюк Ярослав  ((Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1) – вчитель Галінгер В.В.

Вітаємо переможців!