День захисту дітей в закладах дошкільної освіти

Дата: 01.06.2022 16:04

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

У 12 закладах дошкільної освіти Маньківської громади  у цей день проводилися цікаві спортивні розваги, естафети, конкурси, ігри, малюнки на асфальті «Щасливе дитинство». Заходи супроводжувалися  казковими героями, які дарували дітям кульки. На свято запросили дітей  внутрішньо переміщених осіб. Усі дітки в цей день отримали солодощі про що попіклувався Юрій Миколайович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради. Діти отримали невичерпне задоволення  та масу позитивних емоцій.