Про результати обласного конкурсу-захисту учнів-членів МАН

Дата: 24.02.2021 16:20

20   та   21   лютого   2021   року   в   режимі онлайн   проходили   очні   тури    ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України,   в   яких    взяли   участь  чотири  учні   закладів   загальної  середньої  освіти, вихованці Маньківського ЦДЮТ, МАН.

Переможцями   ІІ етапу стали:

• Алієва Сабріна, учениця 10 класуМаньківського НВК "ЗЗСО I-III ступенів-гімназія"  - IIIмісце  в секції "Медицина" (керівник Вара О.М.);
  • Бойко Юлія, учениця 10 класу Добрянського ЗЗСО I-III ступенів –ІІI місце в секції "Історичне краєзнавство” (керівник Прач С.Ю.);
  • Мельник Ігор, учень11  класуМаньківського ЗЗСО I-IIIступенів №1 - ІІІ місце в секції "Психологія" (керівник Мельник Л.В.).

Лазба Софія, учениця 9 класу Маньківського НВК "ЗЗСО I-III ступенів-гімназія"    захищала наукову   роботу в секції "Англійська мова"  та   отримала заохочувальну   грамоту   (керівник ІремадзеМ.Т.).

Вітаємо з перемогою!

Переможцями   ІІ етапу стали:

Лазба Софія, учениця 9 класу Маньківського НВК "ЗЗСО I-III ступенів-гімназія"    захищала наукову   роботу в секції "Англійська мова"  та   отримала заохочувальну   грамоту   (керівник Іремадзе М.Т.).

Вітаємо з перемогою!