Вебінар вчителів математики

Дата: 27.04.2023 16:29

26 квітня  2023  року   відбувся    вебінар    для   вчителів   математики    на   тему:  «Нові   професійні  ролі  та   завдання  вчителя  математики  в  контексті  Нової  української  школи».

Під   час   вебінару   досвідчені  педагоги  ділились   досвідом  з   означеної  теми.

Тамара   Яківна  Сивак,  вчитель   математики  Рогівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  №1,   презентувала   електронний   ігровий   ресурс  до   теми:  «Звичайні   дроби»   та   продемонструвала   інтерактивні  вправи,  кросворд,  лепбук  та   вебквест   для   узагальнення  та  систематизації  знань    учнів «Пошук  скарбів».

Олена  Володимирівна  Солонько,  вчитель  математики   Маньківського  ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів  №1,   представила  навчально-методичний   посібник «Рефлексія   НУШ. Шпаргалка  для   вчителя»  та    ознайомила  з   прийомами    рефлексії, їх  класифікацією,  зупинилась  на  вправах   для  визначення   емоційного  стану,  а   саме:  «Прогноз   погоди»,  «Фотозйомка»,   «Палітра  емоцій»,   Вподобайка»   та  відеоролику    STEM-проект   «Писанка   на  уроках   математики».

Надія   Савівна   Байда,   вчитель  математики   Нестерівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,    розповіла   про   реалізацію   предметних   компетентностей   з   математики   під   час   підготовки   до   ДПА   та   ЗНО.

Учасників  вебінару   було  ознайомлено   з  умовами   пілотної   сертифікації   педагогічних  працівників-2023,  а  саме   для   вчителів   математики.