Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата: 28.10.2021 16:33

27 жовтня в режимі онлайн відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади.

Згідно плану було розглянуто ряд наступних питань:

1. Про умови проведення І тапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2022».

2.Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

3.Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2021/2022 навчальному році.

4.Про навчання вчителів 5-11 класів НУШ мовно-літературної галузі та навчання за кошти освітньої субвенції.

5.Про Стратегію розвитку закладу освіти та Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

6.Про порядок самооцінювання діяльності закладу освіти.

7. Щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів у 2021/2022 навчальному році.

8.Про атестацію педагогічних працівників.

Також у ході наради було обговорено ряд інших нагальних питань.