Ділилися досвідом роботи учителі НУШ

Дата: 16.12.2021 16:36

В  центрі  уваги   Нової   української   школи   є   вчитель,   його   підготовка,   постійне  прагнення  до  самовдосконалення    та   розвитку.

Так, 14  грудня  2021  року   проведено   вебінар  для   вчителів  початкових  класів   на   тему:  «Інноваційна   діяльність   учителів   початкових   класів  в   умовах   Нової   української   школи»  під   час   якого   п’ятеро   учителів  початкових  класів   презентували  власний   педагогічний   досвід,  а  саме:

В.С.Остроушко,   вчитель  початкових   класів   ОНЗ «Іваньківська   ЗОШ  І-ІІІ    поділилась   власними   надбаннями   щодо   розвитку   читацької   компетентності   учнів   початкової    школи   НУШ.

Л.О.Єрмак,   учитель   Подібнянського    ЗЗСО,    ознайомила  з     досвідом  роботи    щодо   формування   ключових   компетентностей   учнів    початкових   класів,   представленим    під  час  проходження    сертифікації  2021  року.

Л.Г.Іващук ,   вчитель      Маньківського    ЗЗСО    №1,    розповіла   про     свій     6-річний   досвід  роботи   як   учителя   початкових   класів,   який   теж   успішно    представила   під  час    проходження   сертифікації.

Дігтяренко   С.О.,   вчитель    Дзензелівського   ЗЗСО   І-ІІІ   ступенів,     ділилась    досвідом     щодо     організації    пошуково-дослідницької    діяльності   молодших   школярів.

Учасники     вебінару   мали   змогу   побачити     змістовну   відеопрезентація   вчителя   початкових   класів   Маньківського   ЗЗСО   І-ІІІ   ступенів  №1   Руденко  О.В.   щодо  формування   ключових  компетентностей   учнів  початкових   класів   НУШ  та   роботу   за   НПП  «Інтелект   України».

Загалом   у   вебінарі  взяло  участь   більше   40  осіб.