Про діяльність "Інклюзивно-ресурсного центру" Маньківської районної ради

Дата: 06.07.2020 16:36

«Інклюзивно – ресурсним центром» Маньківської районної ради Черкаської області розпочато діагностування дітей з особливими освітніми потребами для забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої та професійно – технічної освіти.

За попереднім клопотанням закладів освіти та індивідуальних запитів батьків або законних представників, центром було розглянуто справи дітей з ООП, а також розроблено графік виїзду фахівців по місцю навчання/проживання дітей, які потребують діагностування.

Завдяки придбанню спеціального транспорту, обладнаного всіма необхідними технологіями та інструментами для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, ІРЦ став ще більш доступним для сімей, у яких виховуються діти з особливими освітніми потребами. Автомобіль обладнаний спеціальною платформою для заїзду дітей на інвалідних візках, що значно полегшує проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки.

Таким чином, фахівцями центру було продіагностовано 12 діток з особливими освітніми потребами з наступних закладів освіти:

• Чорнокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Попівська ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Кривецька ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Подібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Молодецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

До складу комісії входили такі фахівці:

• в. о. директора ІРЦ – Бендерська Катерина Валеріївна;
  • вчитель-логопед – Горобець Світлана Степанівна;
  • вчитель-дефектолог – Семенюк Валентина Віталіївна.