Результати олімпіади з фізики

Дата: 13.11.2023 16:32

Відбулася  олімпіада з  фізики

10  листопада  2023  року  на  базі   Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів –гімназія  пройшов   ІІ  етап  Всеукраїнської   олімпіади  з  фізики,  в  якій  брала   участь  21  дитина  з  семи   закладів  освіти,  а  саме:  Маньківського  ЗЗСО  І-ІІІ  №1,  Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів-гімназія»,   Вікторівського,   Добрянського,  Кищенецького,     Молодецького   та   Рогівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.

Переможцями    стали:

Заплішна  Ніка,  учениця  7  класу  Маньківського  ЗЗСО №1, -  І  місце (учитель  Черепенко  О.О.),

Гапєєв  Максим,  учень  7  класу  Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів-гімназія»,  -  ІІІ  місце  (учитель  Письменна  О.М.) ,

Савранська  Анна,   учениця  11  класу     Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів-гімназія»,  -  І  місце   ( учитель  Письменна  О.М.),

Ткаченко  Яна,  учениця  11  класу     Молодецького  ЗЗСО,  -  ІІІ  місце    ( учитель  Липівська   Т.В.) .

Вітаємо  з  перемогою!