Вебінар заступників директорів з виховної роботи

Дата: 24.03.2023 17:12

23 березня пройшов вебінар заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади за темою: "Діяльність закладу освіти щодо убезпечення дітей в інформаційному просторі".

Досвідом роботи зі здійснення інформаційно-просвітницької роботи закладу та використання мережі Інтернет поділився заступник директора з виховної роботи Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія"  Виноградо В.П.

Самелюк Л.І. вела мову про реалізацію заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в новій українській школі.

Заступник директора з виховної роботи Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мотрончик Т.Г ознайомила заступників з теоретичними основами та практичними заходами щодо убезпечення дітей в інформаційному просторі.