Результати олімпіади з історії

Дата: 20.11.2023 08:46

Відбулася олімпіада з історії

18 листопада 2023 року на базі Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ ступенів-гімназія пройшов ІІ  етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якій брали участь 24 учні  восьми закладів загальної середньої освіти, а саме: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія», Дзензелівського, Добрянського, Вікторівського, Кищенецького, Молодецького та Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Переможцями стали:

• Завада Владислав, учень  10 класу Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія» -ІІ місце;
  • Лобачова Маграрита, учениця 10 класу Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ІІІ місце;
  • Довбуш Андрій, учень 11 класу Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів-І місце;
  • Федорова Валерія, учениця 11 класу Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія» -ІІІ місце;
  • Гончар Максим, учень 11 класу Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1-ІІІ місце.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!