Відбувся І етап конкурсу-захисту МАН

Дата: 23.12.2023 15:33

22 грудня 2023 року в Маньківському ЦДЮТ, МАН відбувся перший етап конкурсу-захисту МАН у секціях англійської мови та екології.

Талановиту молодь закладів загальної середньої освіти Маньківської селищної ради цьогоріч представляли Довбуш Андрій Васильович, учень 11 класу Молодецького  ЗЗСО I-III ст. (секція англійської мови, науковий керівник Довбуш Ірина Андріївна) та  Ярова Олександра Володимирівна, учениця 11 класу Маньківського  ЗЗСО I-III ст. №1 (секція екології, науковий керівник Нікітченко Яна Анатоліївна).

Юні науковці обрали для своїх проєктів цікаві та досить актуальні теми.

За підсумками конкурсу журі у складі Олійниченко Т.П. та Бєлік О.М., директора та методиста Маньківського ЦДЮТ, МАН, Самелюк Л.І. та Хльобас Л.В., директора та консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Маньківської селищної ради, Вари О.М. та Шарапової Ю.Д., вчителів Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ст. – гімназія» визнало учнів-членів МАН Довбуша Андрія та Ярову Олександру переможцям І етапу конкурсу-захисту.

Вітаємо!!!