Про результати конкурсного відбору учасників обласної програми "Інноваційні школи Черкащини"

Дата: 08.01.2024 08:50

На виконання  наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 20.12.2023 № 157 «Про проведення конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2029 року», з метою розширення мережі інноваційних шкіл Черкащини   03 січня 2024 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся захист-презентація учасників конкурсного відбору закладів освіти - учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2029 року. У заході взяли участь 16 закладів загальної середньої освіти із 13 територіальних громад Черкаської області. Переможцями конкурсу стали одинадцять закладів освіти, серед яких і Маньківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія".

Вітаємо переможця!!!