Спільне навчання плюс відпочинок

Дата: 18.01.2024 09:16

У Маньківському ЦДЮТ, МАН одночасно було проведено семінар для педагогів-організаторів закладів освіти Маньківської, Буцької, Іваньківської громад та навчання в Школі лідерів.

Педагоги обговорили питання організації волонтерської роботи в закладах освіти, учні - питання організації безпечного цифрового середовища для дітей. Потенційні виклики.

Далі усі учасники заходу взяли участь у Новорічному квесті. Суперниками в грі стали дві команди: "Креативні педагоги"(вчителі), "Успішні лідери"(учні). Учасникам квесту довелося пройти етапи за маршрутом та виконати завдання. Змагання закінчилося міцними обіймами - перемогла дружба! На завершення заходу вихованці зразкового вокального ансамблю "Нотка" подарували учасникам заходу пісенні дарунки. Далі було чаювання, підведення підсумків.