Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення

Дата: 12.03.2024 16:34

З  метою  якісної  і  сталої  підтримки  реалізації  Концепцїї Нової  української  школи    9   березня  2024  року     на  базі  Маньківського  НВК  «ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів-гімназія»  у  рамках реалізації   програми   підвищення   кваліфікації педагогічних  працівників  «Діяльнісний   підхід   у  початковій  школі  в  реаліях  сьогодення»   регіональними  тренерами   Миколайко  О.В.  та   Олійник  Н.В.  проведено   тренінги-навчання   з питань впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі та організації освітнього процесу в початковій школі для   учителів  1-4  класів   Маньківської   територіальної  громади.

Через активну власну участь у навчанні, через діяльнісну взаємодію відбулося усвідомлення педагогами своєї ролі педагога-дизайнера, партнера, яка полягає в тому, щоб дати можливість учням отримати знання не в готовому вигляді, а шляхом пошуку, дослідження, активного включення, експерименту, спілкування і взаємодії, пропонування власних ідей і бачення, уміння аргументувати думку.

Учасники  отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (8 год).