Проведено вебінар учителів трудового навчання

Дата: 18.03.2024 10:09

14 березня  2024 року в режимі  онлайн  відбувся вебінар  вчителів трудового навчання, технологій закладів загальної середньої освіти.

У ході вебінару з презентацією на  тему «Реалізація технологічної галузі на основі проектної діяльності учнів»» виступив  Хлопетчук Сергій Анатолійович, вчитель трудового навчання Кищенецького  ЗЗСО     І-ІІІ ступенів, голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання.

Презентацію на тему «Впровадження елементів STEM на уроках трудового навчання»  підготував вчитель трудового навчання Потаського ЗЗСО І-ІІ ступенів Скорик Вадим Павлович.

Досвідом  проведення дистанційного уроку поділилися вчителі трудового навчання, технологій   Маньківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Трунденко Павло Михайлович,  Животівська Леся Юріївна.

Також на вебінарі розглянуто підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій, участь педагогів у конкурсі «Електронний освітній ресурс», виставці-конкурсі «Нова українська школа Черкащини».