Відбувся семінар педагогів-організаторів

Дата: 08.04.2024 09:12

Днями в Маньківському ЦДЮТ, МАН відбувся семінар педагогів-організаторів та навчання в Школі лідерів.

На заходах були присутні педагоги та учні – лідери закладів освіти Маньківської та Буцької територіальних громад.

Учасники зібрання, працюючи в групах, навчалися розпізнавати та долати конфлікти в учнівському колективі.

Педагоги ознайомилися з проєктом «Мирна школа», який допомагає розбудовувати у закладах освіти систему конструктивної комунікації та взаємодії, систему ефективного вирішення та попередження конфліктів, попередження проявів булінгу, агресії та насильницької поведінки, формування стійкості.

Учні практично шукали шляхи подолання булінгу у дитячому колективі.

Вчителям та учням була запропонована практична форма групової корекційно-розвивальної та профілактичної роботи в закладі освіти - психологічний театр. Учасники вирішували запропоновані конфліктні ситуації, демонструючи свою акторську майстерність на сцені.

Динамічну руханку для учасників заходу організували вихованці народного хореографічного колективу «Міраж» разом з його керівником Наталією Квітченко. Всі присутні мали можливість розучити руханку та разом її виконати.

На завершення заходу усі його учасники об'єдналися у спільній меті: формування у школярів навичок безконфліктного спілкування шляхом конструктивного розв’язання конфліктів.