Захід для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 22.04.2024 11:30

22 квітня 2024 року, комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр» Маньківської селищної ради Черкаської області за підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту Юрія БЕЗВЕРХОГО, провела захід для діток з особливими освітніми потребами на тему: «Формування навичок безпечної поведінки дітей з ООП в надзвичайних ситуаціях. Ментальне здоров’я». На заході були присутні дітки Маньківської громади, Іваньківської та Буцької громади.

Розпочався захід в 21 державній пожежно – рятувальній частині 5 державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України Черкаської області. Заступник начальника 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ Владислав ЗАБОЛОТНІЙ, провів цікаву екскурсію під час якої дітки мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про професію пожежника, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

В ході проведення заходу рятівник ознайомив дітей із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яким вони користуються під час ліквідації пожеж. Отримавши відповіді на всі запитання та зробивши безліч фото задоволені дітки подякували рятівникам та продовжили захід вже на базі Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – гімназія».

Директор комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Маньківської селищної ради Катерина БЕНДЕРСЬКА ознайомила дітей із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, закріпивши набуті знання виконанням творчих завдань та обговорень.

Консультант ІРЦ Олена МУКОВІЗ (вчитель-логопед) представила комунікативні техніки для ментального здоров’я дітей з ООП. Дітки з легкістю виконували усі вправи чітко дотримуючись рекомендацій консультанта.

Консультант ІРЦ Галина ЗАБОЛОТНЯ (практичний психолог) провела інтерактивний івент «Стежками ментального здоров’я». Усі учасники заходу активно приймали участь, ставили запитання, а також ділились власними думками.

По завершенню заходу діти отримали пакунки від ЮНІСЕФ та багато позитивних емоцій.