Семінар для вчителів біології та географії

16 травня  2024 року у Рогівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено семінару для вчителів біології та географії з теми:  «Формування екологічної компетентності учнів на уроках біології та географії».

08:16 17.05.2024

Формування ціннісних орієнтирів особистості

14  травня   2024   року    проведено  круглий  стіл    для   вчителів  початкових   класів  «Формування   ціннісних   орієнтирів  особистості   в   умовах  реалізації  Державного   стандарту   початкової   освіти».

10:34 16.05.2024

Вебінар для вчителів інформатики

15 травня  2024 року  проведено онлайн-вебінар для вчителів інформатики на тему :  «Стратегії, методи та підходи у роботі з обдарованими учнями».

16:05 15.05.2024

Організація проведення комплесної оцінки ІРЦ

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Маньківської селищної ради продовжують проводити корекційно – розвиткові заняття для дітей з особливими освітніми потребами  охоплюючи Маньківську, Іваньківську та Буцьку громаду. Директор ІРЦ Катерина Бендерська проінформувала учасників освітнього процесу щодо організації та переваг інклюзивного навчання.

14:59 01.05.2024