ВІТАННЯ!!!

12 січня 2021 року в комунальному закладі  «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» заочно відбувся обласний етап ХХ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Атака вірусів, врятуй планету!». Наша команда «Драйв» Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 зайняла ІІІ місце. Вітаємо переможців !

11:14 14.01.2021

Оновлення кабінетів у Маньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Одним із пріоритетів розвитку громади є розвиток освіти відповідно до ви­мог часу та світових тенденцій з реорганізації навчального процесу. Однією із умов ро­­з­­ви­тку освіти є підсилення матеріально-технічного оснащення шкільних кабінетів математики, хімії та біології, яке  до­­зволяє демонструвати учням хімічні та біо­логічні досліди на сучасному інтерактивному рівні, займатися цікавою дос­лід­ною ро­­ботою, належно готуватись до предметних олімпіад.

12:16 31.12.2020