Новини

Педагоги району поглибили знання щодо використання хмарних технологій і вебтестування в системі забезпечення якості освіти

10 жовтня 2020 року на базі Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» пройшла І сесія 30-годинного спецкурсу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників за навчальною  програмою «Використання хмарних технологій і вебтестування в системі забезпечення якості освіти», тренер: Анатолій Щербаков, методист відділу дистанційної освіти комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

15:08 12.10.2020

Третій етап пілотної сертифікації вчителів

Третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 – вивчення практичного досвіду роботи – відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада. Він пройде незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах, де знаходяться школи учасників сертифікації. Про це повідомляє Державна служба якості освіти.

11:53 24.09.2020