Про Всеукраїнський фестиваль мистецтв

З 18 листопада  по 18 грудня 2020 року  проводиться Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»(дистанційний формат).

11:29 30.11.2020

ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

26 листопада 2020 року відбувся онлайн-захід для шкільних бібліотекарів  з теми «Роль дитячої книги у мовленнєвому розвитку дітей». У ході заходу шкільним бібліотекарем Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Партицькою Л.М. було презентовано власний досвід роботи з даної теми.

16:39 26.11.2020

Фахова компетентність учителя мистецтва

Питання фахової компетентності учителя мистецтва як складової якісної мистецької освіти стало предметом обговорення на онлайн-заході вчителів мистецтва, що проходив 24 листопада. У ході заходу вчителем мистецтва Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мотрорнчик Т.Г. було презентовано власний досвід роботи з онлайн-інстументом Kahoot.

10:13 26.11.2020

Проведено олімпіаду з географії

23 листопада було проведено ІІ етап олімпіади з географії. У олімпіаді взяли участь 36 учнів з  8-11 класів 15 ЗЗСО: Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія", ОНЗ «Буцької ЗОШ І-ІІІ ст.», ОНЗ «Іваньківської ЗОШ І-ІІІст.», Вікторівської, Дзензелівської, Добрянської, Молодецької,  Подібнянської, Нестерівської, Рогівської, Чорнокам"янської ЗОШ І-ІІІ ст., Попівської, Потаської ЗОШ І-ІІ ст. та Буцького політехнічного ліцею.

10:26 25.11.2020

Проведено олімпіаду з екології

22 листопада було проведено ІІ етап олімпіади з екології. У олімпіаді взяли участь 9 учнів з  10-11 класів 4  ЗЗСО: Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ОНЗ «Буцької ЗОШ І-ІІІ ст.», Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Буцького політехнічного ліцею.

10:24 25.11.2020

Онлайн майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури

«Учитель виховує насамперед своїм прикладом, вчинками, знаннями. Щоб його інтелектуальні надбання стали часткою духовного світу учнів, треба мати справжню освіченість, постійно її поглиблювати та збагачувати» О.А.Захаренко

09:58 18.11.2020

Підсумки І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021"

12 листопада пройшов другий етап І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу "Учительроку-2021" у номінації "Математика", в якому взяли участь Монько Оксана Юріївна, учитель математики Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія", Похиленко Тетяна Олександрівна, учитель математики Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевченко Іван Васильович, учитель математики Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10:45 17.11.2020