Проведено вебінар для вчителів математики та фізики

28  листопада  2023  року   відбувся    вебінар    для   вчителів   математики та  фізики   на   тему:  «Активізація  навчально-пізнавальної  діяльності  учнів  на  уроках   математики  та  фізики  як  засіб  підвищення  ефективності  уроку».

14:09 01.12.2023

27 листопада 2023 року на базі інклюзивно – ресурсного  центру Маньківської селищної ради  в онлайн форматі відбулась зустріч з представниками комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Уманської міської ради. Тема зустрічі: «Співпраця інклюзивно-ресурсних центрів: обмін досвідом, обговорення проблемних питань».

11:33 28.11.2023

Другий тур Чемпіонату Уманського району

25 листопада 2023 року в селищі Маньківка Асоціацією футболу Уманського району (АФУР) було проведено ігри другого туру Чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів.

08:32 28.11.2023

Семінар молодих спеціалістів

24.11.2023 на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської селищної ради  відбувся семінар молодих вчителів  на тему «НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ будуємо разом».

08:32 27.11.2023