Отримання підручників

06 серпня 2021 року відділ освіти, молоді та спорту  МаньківськоЇ селищної ради  отримав підручники для 4 класу від ТОВ «ЧЕРКАСИ КНИГА» в кількості 1276  примірників на суму 62697 гривень. Бібліотечний фонд  закладів загальної середньої освіти поповнився підручниками.

11:34 06.08.2021

Придбання лінгафонного кабінету

Сучасний лінгафонний кабінет підвищує ефективність освітнього процесу, забезпечує високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні та вивченні іноземної мови, робить процес навчання незвичним, захопливим, допомагає підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом.Спеціально розроблені програми дозволяють кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні можуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх.

10:21 06.08.2021

Участь вихованців ДЮСШ у міжобласному турнірі по футболу

Відповідно до програми "Розвитку фізичної культури і спорту Маньківської територіальної громади на 2021-2025 роки" вихованці Маньківської дитячо-юнацької спортивної школи  взяли участь у міжобласному турнірі по футболу, який проходив у м.Чорноморськ з 05 по 13 липня.

10:15 16.07.2021