Зустріч з майстром

Мистецтво витинанки вишукане та багатогранне, долучитися до нього - означає долучитися до частини духовної спадщини народу, що має вражаючу форму та глибокий зміст.

15:13 30.10.2017

Проведено семінар вихователів різновікових груп на тему: «Організація пізнавально – розвивальної діяльності в умовах різновікової групи».

27 жовтня 2017 року на базі  дошкільного навчального закладу «Ялинка» с. Попівка проведено семінар вихователів різновікових груп на тему: «Організація пізнавально – розвивальної діяльності в умовах різновікової групи».

14:59 27.10.2017

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018» на Маньківщині

Слова Народного Вчителя, видатного педагога-новатора Олександра Антоновича Захаренка влучно передають призначення вчителя: «... повторімося у наших вихованцях прекрасними рисами національної культури, патріотичним духом любові до свого народу, любові до вищої якості людини – творчості». Обравши професію вчителя, людина перетворюється на незвичайну, неординарну особистість. Адже, щоб стати найкращим, наймудрішим, найрозумнішим, треба мати виняткові вміння і надзвичайну силу духу.

15:07 26.10.2017

Районний семінар вчителів фізичної культури

20 жовтня 2017 року на базі Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури на тему «Удосконалення фахових компетенцій вчителів фізичної культури на сучасному етапі в малокомплектній школі».

15:08 20.10.2017

Засідання колегії відділу освіти

18 жовтня 2017 року  відбулося засідання колегії відділу освіти на яке були запрошені директори загальноосвітніх шкіл району, завідувачі дошкільних навчальних закладів, керівники позашкільних закладів.

15:19 18.10.2017

Досвідом діляться вчителі інформатики

12 жовтня на базі Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся семінар – практикум вчителів інформатики з проблеми:  ««Використання елементів інтерактивних технологій на уроках інформатики».

14:58 12.10.2017

Зустріч авторів  підручників з історії та правознавства з педагогами Маньківщини

З метою інформаційної та методичної допомоги педагогам 26 вересня 2017 року відбувся районний науково-методичний семінар учителів історії та правознавства на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з теми «Актуальні питання формування предметних компетентностей на уроках суспільствознавчих предметів».

15:22 26.09.2017