Про вебінар педагогів-організаторів

26 березня року в  дистанційному режимі на платформі Zoom відбувався вебінар за участю педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти.

11:07 30.03.2021

Профілактика булінгу

Проблема булінгу, кібербулінгу є однією з найбільш актуальних проблем останніх років для учнівської молоді.

10:33 26.03.2021

Онлайн вебінар для працівників психологічної служби з теми «Безпечне освітнє середовище та формування поведінки дітей в Інтернеті - важливе завдання закладу освіти»

23 березня 2021р.  проведено Мельник М.В. дистанційно вебінар для працівників психологічної служби з теми «Безпечне освітнє середовище та формування поведінки дітей в Інтернеті - важливе завдання закладу освіти». Метою семінару було підвищення професійної компетентності практичних психологів та соціальних педагогів у роботі з дітьми задля  створення безпечного освітнього середовища, зокрема в Інтернеті, формування навичок конструктивної поведінки дітей у Всесвітній мережі.

15:09 23.03.2021